Kosmetika

Nabízí více než 20 produktových řad, které pokrývají každý aspekt estetické péče o pleť od anti-age ošetření, globální lifting, prozáření pleti, ošetření citlivé pleti, vyrovnávací a bělící ošetření, normalizaci pleti, ošetření problematické pleti, ošetření rtů a očí, hydratační ošetření až po domácí doplňkovou péči.

 

Každé ošetření může být  doplněno  švýcarským laserovým přístrojem LASOCARE, které výrazně podpoří účinnost všech produktů a má sám o sobě omlazující a čistící účinky. Je ho tedy možné doplnit ke každému ošetření nebo nastavit jako samostatnou kůru.

 

V období jara, podzimu a zimy je velmi oblíbeným ošetřením chemický peeling, který je určen jak pro hloubkovou obnovu a hydrataci, má silné omlazující účinky, odstranění vrásek a akné, pigmentových skvrn a dalších defektů či známek předčasného stárnutí pokožky.

 

Dalším inovačním ošetřením je aktivace kolagenu pomocí otočného valečku, který je vybaven jemnými jehličkami, které pronikají do vrchní části pokožky nazývaného MEZOTERAPIE.

 

Mikrokanálky, které vzniknou v pleti pak umožní lepší a hlubší proniknutí aktivních kosmetických látek z povrhu dovnitř do kožních tkání.

Věřím proto, že každému je možno z těchto produktových  řad, doplňkových služeb a druhu ošetření vytvořit takový produkt, který bude plně vyhovovat jeho požadavkům.

 

INTENZITA A KVALITA PÉČE, KTEROU SVÉ PLETI PRAVIDELNĚ DOPŘEJEME SE ODRÁŽÍ NA VZHLEDU NAŠÍ PLETI JIŽ DNES, ALE MNOHEM VÍCE ZA NĚKOLIK MĚSÍCŮ ČI LET. NIKDY NENÍ POZDĚ STARAT SE O SVOU PLEŤ, VÝSLEDKY VÁS PROVÁZEJÍ CELÝM ŽIVOTEM A VÁŠ OBLIČEJ JE VAŠÍ VIZITKOU.

 

 

Mám zájem o kosmetické služby